środa, 30 marca 2011

Po szkole

Godzinę temu wróciłem ze szkoły. Nie dostałem dzisiaj nic. Jutro moja drużyna Partyzant Leszno do której chodzę z Mateuszem gra mecz z Ożarowianką. Graliśmy z nimi 2 razy. Za pierwszym razem graliśmy z nimi jakieś pół roku temu. Przegraliśmy z nimi 2:1. Strzeliłem gola w pierwszej kwarcie. Potem przez cały mecz przeważaliśmy i mieliśmy dużo okazji do strzelenia drugiej bramki ale niestety w ostatniej kwarcie przez 2 minuty strzelili nam 2 gole. Drugi mecz z nimi zagraliśmy(lecz dokładnie nie wiem czy to byli ci sami) miesiąc temu na obozie w Jaworynce. Jest to małe miasteczko w górach w województwie śląskim. Dzień przed końcem obozu rozegrał się turniej 2000 i młodsi. W Ożarowie nie trudno było rozpoznać chociażby 1999. Ich bramkarz miał z 165 i 70 kg( to nie jest raczej rocznik 2000:) W turnieju brało udział 6 drużyn. Gwardzia Warszawa jechała na obóz z nami jednym autobusem i miała z nami ten sam hotel, a przy okazji ich trener był kiedyś naszym trenerem i był z nami na 2 obozach. Znamy też ich trenera bramkarzy bo był z nami na pierwszym obozie. Gwardia w turnieju była podzielona na 2 drużyny, tak jak jedyna w turnieju czeska drużyna Slavia. Czyli w turnieju było teorytycznie 8 drużyn. Turniej był podzielony na 2 grupy. My byliśmmy z Wisłą Ustronianką, Slavią i lepszą drużyną Gwardii. W grupie mieliśmy po kolei: przegrana z Gwardią, wygrana ze Slavią i chyba remis z Wisłą. Tym samym przeszliśmy do fazy pucharowej. Z drugiej krupy przeszła Istebna i Ożarowianka. Drużyny które nie przeszły do fazy pucharowej mogą walczyć o 4-8 miejsce. Do fazy pucharowej przeszliśmy z lepszą drużyną Gwardii oraz z Istebną oraz Ożarowianką. O od 4-8 miejsca walczyły gorsza drużyna Gwardii, obie drużyny ze Slavii i Wisła Ustronianka. Oj nie będe już mówił ściągne se ze stronki gminy

KS Partyzant Leszno - FK Slavia II Orlová Lutyně 1:0
KS Partyzant Leszno - KS Wisła Ustronianka 2:2 WKS Gwardia Warszawa - FK Slavia II Orlová Lutyně 4:1

Tabela grupy B:1. WKS Gwardia II Warszawa - 9 pkt. - 7:2
2. KS Partyzant Leszno - 4 pkt. - 3:3
3. KS Wisła Ustronianka - 4 pkt. - 3:4
4. FK Slavia II Orlová Lutyně - 1 pkt. - 1:5

O miejsca 5-8:KS Wisła Ustronianka - WKS Gwardia I Warszawa 6:0
FK Slavia I Orlová Lutyně - FK Slavia II Orlová Lutyně 4:1

O miejsca 1-4:WKS Gwardia II Warszawa - UKS Istebna 0:0 (karne 1:0)
KS Partyzant Leszno - UKS Ołtarzew 0:0 (karne 2:1)

o 7 miejsce:  WKS Gwardia I Warszawa - FK Slavia II Orlová Lutyně 2:0

O 5 miejsce: FK Slavia I Orlová Lutyně - KS Wisła Ustronianka 3:0

O 3 miejsce: UKS Ołtarzew - UKS Istebna 1:0

Finał:  WKS Gwardia II Warszawa - KS Partyzant Leszno 1:0
I tak w karnych wygraliśmy
z Ożarowianką która to chyba nie była ta sama. Niestety nie udało nam się wygrać w finale no ale mamy 2MIEJSCE!!!!!!!!!!!!!!!